PREČO SÚ SMARTFÓNY SPOLOČNOSTI XIAOMI TAKÉ OBĽÚBENÉ

telefon Xiaomi

Čína už nie je synonymom nekvality

Nie je všetko zlato, čo sa blyští a nie všetko čo je drahé, je aj dobré, preto si už dnes navzájom konkurujú značky, ktoré sa nachádzajú v cenovo neporovnateľných kategóriách. Ako je to možné?

Čína je múdra zem a odtiaľ pochádza aj gigant v predaji mobilných telefónov značky Xiaomi. Už od roku 2010 trh nasycuje kvalitnými kúskami a postupným znižovaním zbytočných nákladov si na trhu vydobyl povesť, že aj za málo peňazí sa dá narobiť veľa muziky.

Čínske jablko

Fejky a lacné napodobeniny sú pre Čínu charakteristické, no značka Xiaomi je dôkazom, že zafrajerovať sa dá aj s čínskym výrobkom. Na internete nájdete nespočetne veľa pozitívnych recenzií priamo od užívateľov, čo znamená, že z firmy Xiaomi pochádzajú veľmi kvalitné kúsky za drobné peniaze.

Nový, krásny trend

Páčilo by sa vám diktovať výrobcovi ako má vyrobiť telefón? Zamestnanci firmy Xiaomi si vás radi vypočujú. Uvedomujú si totiž, že výborný vzťah výrobcu a zákazníka upevňuje stabilitu v predaji a podpisuje sa na dôvere smerom k výrobku. Kvalita a spokojnosť sú na prvom mieste.

Čo chcete mať v telefóne?

To Xiaomi skutočne zaujíma. Kto iný by si mal diktovať podmienky, než ten, kto je ochotný za výrobok platiť? Kľudne na sociálnu sieť zaveste, po čom vaše srdce piští a je možné, že výrobca vašu pripomienku do novšieho modelu zahrnie. Xiaomi si na svojich zákazníkoch potrpí a dáva im to značne vedieť.

Najlepší marketing je spokojnosť

Sociálne siete okamžite odhalia pofiderné správanie každého výrobcu. Na tomto mieste sa informácie šíria rýchlosťou blesku a človek, ktorý niekde nakúpil, sa rád pochváli so svojou užívateľskou spokojnosťou, prípadne opakom.

Celkový dojem

Modely sú vymakané konštrukčne, dizajnovo, kvalitou fotoaparátu, bystrým software, a nielenže modely padnú skvele do ruky, ale aj systém ponúka mnohé užitočné aplikácie.

Nevýhodou v modeloch značky Xiaomi bývajú detaily, akými sú horšia ostrosť fotografií pri nekvalitnom nasvietení objektu, nejasný displej v zlých svetelných podmienkach a pomalšie nabíjanie batérie. Výrobca berie do úvahy to, že náklady musí predsa len niekde osekať, a to tak, aby kvalita bola čo najviac zachovaná a uberá skôr na menej citeľných miestach.

Be the first to comment on "PREČO SÚ SMARTFÓNY SPOLOČNOSTI XIAOMI TAKÉ OBĽÚBENÉ"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*