Skvelý opasok na šport, aj na dovolenku

opasok na šport a relax

Potrebujete niečo, čo Vám pri športe dokonale podrží mobil, peňaženku, kľúče alebo iné drobnosti? Axclusive opasky sú nielen ideálne pre tento účel, ale sú zároveň aj moderné a štýlové.

Prečo práve opasky Axclusive?

Ste na ceste a v nohách máte už zopár kilometrov. Alebo ste v posilňovni a rozcvičku máte už dávno za sebou. Je to čas len pre seba. Na ceste Vás nečakajú žiadne povinnosti, žiadne záväzky voči strojom v telocvični. Ste tu len Vy a zvyšok sveta prestáva existovať. Môžete sa naplno sústrediť a prečistiť si hlavu pred náročným dňom, či po ňom… Práve pre ideálny zážitok z pohybu sme vytvorili fitness opasok, ktorý umožňuje bezpečné uloženie vecí, ktoré Vám následne pri pohybe nevadia a nemusíte mať strach, že ich počas svojich aktivít stratíte.

Opasky Axclusive skvelo slúžia pri športe ak chcete mať všetky svoje drobnosti pri sebe bez toho, aby ste ich stratili alebo by vás, napríklad pri behaní, obťažovali neustálym skákaním. Okrem toho sú aj dizajnovým kúskom a sú dostupné v troch rôznych farbách a rôznych veľkostiach (S-XL).

Ideálne na leto

Tento športový doplnok je úžasne praktický! Jeho spracovanie a použitý materiál zabezpečujú, že sa príjemne prispôsobí telu, drží pevne, no zároveň netlačí ani neprekáža. Skvelo sa hodí k oblečeniu a môžete si ho vziať napríklad na festivaly alebo na dovolenku. Každý vie, že na takýchto miestach sa vecí strácajú neustále a kradne sa najviac. S nepohodlnou taškou sa síce môžete vybrať na koncerty a festivaly, no kto potom bude tancovať a užívať si večer? Opasok funguje veľmi jednoducho a spoľahlivo. Oblečiete si ho dáte doň všetky svoje veci, ktoré chcete mať pri sebe a dáte si ho pod tričko, alebo pokojne aj nad – opasky totiž vyzerajú vkusne a moderne.

Bezpečnosť v zahraničí

Ak sa chystáte na dovolenku do zahraničia, na pláž alebo do rušného mesta, isto nechcete nechať svoj pas, mobil, či svoje peniaze na hoteli. Pritom však viete, že v meste alebo na pláži je plno vreckárov. Opasky vám pomôžu chrániť veci aj pred nimi, pretože veci máte blízko pri sebe a akýkoľvek dotyk, ihneď pocítite. A nemusíte sa obávať už ničoho, čo sa týka vašich vecí – sú v bezpečí a po ruke.

Štýlovo k športu, cestovaniu

Zabraňujú krádežiam a strácaniu dôležitých vecí, sú praktické a dokonca aj štýlové! Rozkošná ružová, svieža zelená alebo decentná čierna farba vám umožňuje kombinovať ich k rôznym outfitom, či sa už chystáte športovať alebo na cesty, kde nechcete svoje cennosti postrácať. Za prijateľnú cenu 19,95 €, ktorá zodpovedá kvalitnému spracovaniu a odvedenej službe si opasok môže dovoliť naozaj každý. Stačí si len spočítať, koľko času a peňazí ušetríte pri vybavovaní nových dokladov, či kľúčov od auta.

Opasok na odkladanie vecí pri cvičení

Be the first to comment on "Skvelý opasok na šport, aj na dovolenku"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*