Sedem prípadov kedy si radi pustíme ohrievač aj vonku

svadba v stane

Sedem prípadov kedy si radi pustíme ohrievač aj vonku

 

Preč sú časy, keď sa kúrilo pieckami a keď v zime nikto nevystrkoval nos z domu keď nemusel. Dnes si môžeme užívať čistý vzduch aj po ochladení – a bez rizika chorôb z nachladenia. V tomto článku si spomenieme sedmičku miest, kde používame terasové sálače.

 

  1. Posedenie na terase. Alebo na dvore či v záhrade – len tak. Skrátka, vždy keď sa ochladí, ale vám sa nechce kvasiť vnútri. Presne na toto je terasový ohrievač stavaný a výrobcovia sa snažia ho pretlačiť aj do jednotlivých domácností, nielen do podnikov a prevádzok. Nízke náklady a dostupné technológie nám to umožňujú.
  2. Ak máte pohostinstvo či kaviareň. Ohrievače na terase ste najskôr videli v nejakom podniku. Majiteľom to predlžuje letnú sezónu a tým pádom dvíha tržby. Časť zákazníkov vždy preferuje čerstvejší vzduch pred zafajčeným alebo stiesneným interiérom.
  3. Pri zimnej svadbe. Jeden z kľúčových dňov života sa väčšinou oslavuje v nejaký krásny letný víkend. Alebo aj v zime? Neveríte? Zimná svadba môže mať svojskú čarovnú atmosféru (nehovoriac o tom, že aj termíny v pekných penziónoch a sálach sú voľnejšie). No a prečo vonku nepostaviť vkusný stan so svadobnou výbavou – ako vidíme na obrázku?
  4. Záhradná párty. Keď nerátame tie spontánne žúry, oslavy s priateľmi sa zvyčajne plánujú dlhšie dopredu (aby všetci vedeli, že sa majú zísť). Je jedno či ide o grilovačku s drinkami alebo niečo iné… Počasie sa nemusí vydariť, ale ak máte po ruke vonkajší ohrev, tak si nemusíte zúfať.
  5. Deň otvorených dverí. Firemné dni pre verejnosť sa často usporadúvajú vonku, pochopiteľne, nebudete pozývať hostí do výrobných hál. Väčšie firmy raz do roka otvárajú svoje dvere pre verejnosť a po západnom vzore to začínajú robiť aj menšie firmy.
  6. Pivný festival. Máme práve začiatok októbra, všade sa usporadúva Októberfest – a do toho máme mizerné sychravé počasie. Či už ide o obrovské luxusne vybavené stany v Mníchove, ale menšie stánky kdekoľvek inde – malý zdroj tepla padne dobre. Hoci aj predavačom za pultíkmi.

Na chalupe. Rokmi sme zleniveli a už na chalupe vyžadujeme určitý komfort. Nechce sa nám mrznúť ako na horárskom posede. Prírodu si chceme užiť – a pokiaľ možno, neprechladnúť pri tom, keď už sa máme potom vrátiť naspäť do civilizácie. Kto by sedel uprostred lesa stále vnútri? Vonku je to zdravšie. A terasové ohrievače sú už také malé, že

Be the first to comment on "Sedem prípadov kedy si radi pustíme ohrievač aj vonku"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*