Ako vybrať Swarovského kryštály pre vašu polovičku

ako vybrat swarovski darcek

Milí páni, chcete sa odvďačiť svojej partnerke za trpezlivosť, láskyplnosť, ochotu a podporu a neviete ako? Čo miluje, každá žena bez ohľadu na vek, štátnu príslušnosť či farbu pleti. Predsa darčeky a ešte viac tie trblietavé. Skôr ako začnete vyberať niečo pekné pre vašu polovičku, odpovedzte si na pár otázok? Aký je typ? Športový, romantický, dynamický či racionálny?
Romantické ženy sa veľmi radi parádia. Pokiaľ ste videli Denník princeznej, práve to je typ romantickej ženy. Tá nosí možno nevýrazné oblečenie a o to viac potrebuje výraznejšie šperky. Môžu byť drobné a jemné ale aj väčšie. Páni, jemnou retiazkou, na ktorej je Štrasova gulička bude pre tú vašu polovičku veľmi vhodným darčekom. Ak máte pocit, že ide o masívny šperk, samozrejme to rešpektujeme a odporúčame popozerať sa po šperkoch s menším počtom kryštálov.

Športový typ ženy je charakteristický športovým oblečením, ktoré si k sebe vyžaduje menej slávnostné oblečenie. Dizajnovo náročnejší šperk na tvary môže potešiť práve športový typ ženy. Pokiaľ zvolíte jednoduchší štýl, bude ho môcť nosiť aj pri športe.
Dynamická žena, z ktorej srší ohnivosť a vášeň. Nie ste si istá, či je reč o vašej partnerke? Pokiaľ ste ju už videli s tvarovo a veľkosťou odvážnejšími kúskami šperkov, reč je práve o nej. Potrebuje pútať pozornosť a preto sú pre ňu vhodné práve Štrasove guličky, ktoré ozvláštnia jej dekolt. Porozmýšľať môžete aj nad náušnicami v tvare obdĺžnikov, či iného výrazného tvaru. Pri nich je však lepšie prečítať si, aké tvary náušníc sa k tvári vašej partnerke hodia.
Ženy s bledou pokožkou, ktoré túžia po šperkoch Swarovski, a boja sa striebra a ocele, ktorá je jednofarebná, nezúfajte. Riešením sú kryštály žltej, ružovej, či svetlomodrej farby.
Ženy s tmavšou pleťou by mali siahnuť po šperkoch s rubínovými, smaragdovými, či tmalozelenými kryštálmi.
Pokiaľ však túžite po univerzálnejšej farbe, práve Swarovského kryštály svojou čírou bezfarebnosťou umožňujú aj túto voľbu.

Be the first to comment on "Ako vybrať Swarovského kryštály pre vašu polovičku"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*