Aké sú výhody komody s prebaľovacím pultom?

Ako prebaliť dieťa

Každá mama chce už od začiatku pre svoje bábätko to najlepšie. Dopriať mu maximálnu starostlivosť a komfort. Pravidelné a správne prebaľovanie dieťaťa zabezpečí jeho ochranu a pohodlie. Práve pri tom vám môže poslúžiť špeciálna praktická komoda s prebaľovacím pultom.

Vhodné miesto na prebaľovanie?

Po narodení bábätka sa prebaľovanie stane vašou každodennou činnosťou a vyžaduje si vyhradenie určitého priestoru. Ak sa má vaše bábätko aj vy pri prebaľovaní cítiť dobre, je dôležité zvoliť aj optimálne miesto.  

Najjednoduchšou verziou pri prebaľovaní je využitie prebaľovacej podložky. Tú môžete umiestniť na posteľ, na stôl a podobne. Prebaľovať sa s ňou dá takmer všade. Jej nevýhodou je nestabilné miesto a preto ju musíte vždy upratovať a odkladať. Ďalšou otázkou je umiestnenie prebaľovacích potrieb ako sú plienky, obrúsky, krémy, púdre. Tu prichádza do úvahy komoda s prebaľovacím pultom, ktorá ponúka hneď niekoľko funkcií.

Prebaľovací pult a komoda v jednom

Komoda s prebaľovacím pultom je originálnym a praktickým kusom detského nábytku vhodným pre novorodencov a bábätká. Výrazne uľahčuje prácu maminkám pri prebaľovaní. Je možné ju v byte alebo v dome umiestniť kdekoľvek.

Okrem miesta na prebaľovanie poskytuje úložný priestor pre detské potreby ako sú púder, olejčeky, plienky alebo detské oblečenie. Vďaka komode ich budete mať vždy po ruke a nebudete musieť nikam odbiehať.prebalovacia komoda wenge 2

Výhody komody s prebaľovacím pultom

  • všetko potrebné pre bábätko nájdete na jednom mieste
  • ľahká údržba a manipulácia
  • dostatok úložného priestoru
  • šetrí vaše kríže (menšia záťaž chrbtice)
  • stabilné miesto

Pri výbere komody s prebaľovacím pultom je dobré myslieť aj na jej využitie, keď dieťa vyrastie. Nástavec na prebaľovanie sa dá neskôr ľahko odobrať. Komodu môžete prerobiť na písací stolík alebo využívať ako skriňu na oblečenie či iné veci.

Poslúžiť môže tiež aj ako skvelý doplnok detskej izby. Komoda sa skvele hodí ako pre dievčatko aj pre chlapčeka. Dbajte však na to, aby bola vyrobená z kvalitného materiálu pre jej ľahkú údržbu a dlhú životnosť.

Dnes už nájdete na trhu originálne komody so zaujímavým dizajnom. Dodajú detskej izbe ten pravý šmrnc. Detskú izbičku tak môžete jednoducho skombinovať s inými časťami nábytku, aby ste ju mohli využívať čo najdlhšie.

Be the first to comment on "Aké sú výhody komody s prebaľovacím pultom?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*