Hotel na dosah ruky

textil do hotela

hotelový textilMáte hotel či penzión? Kaštieľ, aha…? Určite ste už niekedy uvažovali nad tým, čo spraviť, aby si vás ľudia zapamätali aj po tom, čo odídu domov. Aby si spomenuli na tie pekné chvíle, ktoré u vás zažili. A, samozrejme, aby prišli znova.

Môžete sa snažiť odchytiť ich pozornosť napríklad na internete. Získate ich mailovú adresu a občas im pošlete ponuku či newsletter. Alebo môžete zistiť, odkiaľ sa o vás dozvedeli a investovať do tohto reklamného kanála peniaze.

Ale to stále nie je „istota“ – pretože sa len snažíte „ukradnúť“ si trocha pozornosti a pomôcť sebe. Nikdy neviete, či vám tú pozornosť znova venujú.
A čo takto to spraviť naopak? Pomôcť zákazníkovi? Dať mu niečo, čo sa mu určite zíde – a vždy, keď to použije, spomenie si na vás?

Presne o tom je reklamný textil. Sú to užitočné veci (uteráky, župany, deky), ktoré sa zídu každému. A vždy, keď sa človek „vyvalí“ v príjemnom mäkkom župane do svojej postele alebo na terasu k bazénu – hádajte, čo sa stane? Spomenie si na vás. Sám a bez presviedčania.

Be the first to comment on "Hotel na dosah ruky"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*