5 osobností s nehorázne drahým domácim zabezpečovacím systémom

brad pit a ngelina jolie

Aj keď si takmer všetci obyčajní smrteľníci myslia, že život celebrity musí byť úžasný, je tu ešte jeden menej slávny prvok, ktorým je neúprosná a nemilosrdná publicita. Niektorí z nás vedia, aké je byť prenasledovaný, ale celebrity majú zástupy obdivovateľov, ktorí sú presvedčení o tom, že sú „fanúšikovia číslo jeden“. Niektorí slávni ľudia sa museli uchýliť k mimoriadnym bezpečnostným prostriedkom na svoju ochranu aj ochranu svojej rodiny. Tu je päť celebrít, ktoré vlastnia nehorázne drahé bezpečnostné systémy.

 

  1. Brad Pitt a Angelina Jolie

brad pit a ngelina jolie

Azda najslávnejší a najvplyvnejší pár v Hollywoode. Pokiaľ ide o starostlivosť o ich šesť detí, „Brangelina“ nemá hlboko do vrecka. Ich domov na juhu Francúzska chráni legendárne duo dôstojníkov SAS (Special Air Service). Majú tu nainštalovaný bezpečnostný systém v hodnote takmer 235 miliónov $. Kamery sú pripojené do bezdrôtovo riadených televíznych obrazoviek, takže žiadny prípadný votrelec ich nemôže vypnúť, nech by sa akokoľvek snažil. Niektoré časti domu si dokonca pred povolením prístupu vyžadujú digitálne rozpoznávanie odtlačkov prstov.

 

  1. 50 Cent

50 cent

O nič lacnejší zabezpečovací systém nemá ani raper 50 Cent (Curtis Jackson). Musí zaplatiť takmer 20 000 $ za týždeň , aby jeho Farmington v Connecticute, sídlo s 52 miestnosťami (ktoré kedysi vlastnil Mike Tyson) v celkovej výške cca 1 000 000 $, mohlo disponovať kompletným kamerovým systémom.

 

  1. Britney Spears

brietny spearsPopová diva piesní „Baby One More Time“ a „Toxic“ mala v minulosti obrovský problém s paparacmi, takže nie je žiadnym prekvapením, že stavila takmer pol milióna dolárov na bezpečnosť, aby udržala zanietených fotografov ďaleko od svojho domova v Los Angeles.

 

  1. Tom Cruise

Tom cruise

Misia: Impossible a vyznávač scientológie má vo svojom domove v Beverly Hills v Kalifornii malú stráž, ktorá dáva pozor na prednú bránu, a skryté kamery, umiestnené všade vrátane niekoľkých metrov nad zemou kvôli rozoznávaniu poznávacích značiek vozidiel pred vjazdom do nehnuteľnosti. Zamestnanci majú priradené „zóny“, mimo ktorých nie je dovolené pracovať alebo presunúť sa na iné miesto. Bezpečnostné stráže raz vyradil z prevádzky pod vplyvom alkoholu sused s taserom po tom, čo preskočil plot.

 

  1. Princ William a Kate, vojvodkyňa z Cambridge

wiliam a cateVEĽKÁ BRITÁNIA Najnovší kráľovský pár nemusí byť „osobnosťami“ v tradičnom slova zmysle, ale bezpečnostný systém pre ich budúci domov je pravdepodobne predmetom závisti mnohých obyčajných celebrít. Ich sídlo bude obsahovať vzduchom uzamknuté dvojité dvere na ochranu proti votrelcom, uzavreté televízne okruhy, vysoké stĺpiky a špicaté zábradlie. To všetko by malo zabezpečiť pre budúceho anglického kráľa a jeho kráľovskú manželku (a ich rodinných príslušníkov) všetko súkromie na svete.

Be the first to comment on "5 osobností s nehorázne drahým domácim zabezpečovacím systémom"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*