10 najpoužívanejších reklamných predmetov

reklamne predmety

Perá a iné písacie potreby

Najvďačnejšie, najpreferovanejšie, najviac využívané reklamné predmety sú perá a rôzne iné písacie potreby. Vyznačujú sa širokým výberom a obrovským množstvom modifikácií. A prečo sú vlastne také populárne? Práve preto, lebo si z nich dokáže vybrať úplne každý. Sú žiadané tak veľkými firmami, ako aj živnostníkmi alebo rôznymi spoločnosťami či agentúrami. Na zabezpečenie reprezentatívneho reklamného predmetu nie je v prípade pera potrebná žiadna veľká investícia. Lacnejšie verzie sa vyrábajú z plastu v širokej škále farebného vyhotovenia, a tak sa dá bez problémov vybrať napríklad pero vo vašej firemnej farbe, ktorú možno doplniť logom vytvorenom pomocou digitálnej UV tlače. Tieto lacnejšie perá ocenia napríklad firmy s veľkým počtom obchodných partnerov, ktorým chcú poďakovať za spoluprácu nejakým menším darčekom, možno v kombinácii s diárom. V ponuke sú však aj drahšie, luxusnejšie perá, prípadne perá v darčekovom balení. Tie sú však už určené skôr ako upomienkový predmet pre vyšší manažment alebo aj ako darčekový predmet na životné jubileum alebo udalosť.

perá a diáre

Diáre, kalendáre

Výborný darčekový a reklamný predmet práve v spojitosti s už spomínaným perom. Opäť mimoriadne obľúbený reklamný artikel s možnosťou potlače formou digitálnej UV tlače. Vo veľkom množstve variácií rôznych diárov si dokáže vybrať každý a váš obchodný partner alebo zamestnanec bude mať vždy, keď si bude chcieť doň poznačiť stretnutie, termín alebo len nejakú poznámku pred očami logo vašej spoločnosti alebo organizácie. A to práve chcete a potrebujete dosiahnuť. Byť stále na očiach.

USB kľúče

Dokonalý reklamný predmet, ako stvorený do dnešných digitálnych čias. Vyrába sa v nekonečných možných variantoch a poteší sa mu úplne každý. Veď kto dnes nepoužíva počítač? Kto dnes neprenáša dáta? USB kľúč využije programátor, grafik, technik, milovník filmov, digitálnych kníh alebo len športový fanúšik, ktorý si chce prevziať a uložiť ako zálohu zápas, v ktorom jeho obľúbené mužstvo vyhralo titul či inú vzácnu trofej.

reklamné USB s potlačou loga

Nabíjačky

Do digitálneho veku ako stvorené. V čase smartfónov s výkonnými funkciami, ktoré zaťažujú a znižujú výkon batérií, sú nabíjačky nenahraditeľným a každodenným pomocníkom.

Kľúčenky

Poznáte niekoho, kto nemá kľúče? Nie? Tak vám musí byť jasné, prečo sú kľúčenky také obľúbené. Mnoho tvarov, mnoho farieb. Mnoho možností na výber. Potlačené digitálnou UV tlačou s vybraným vzorom sú ideálnym darčekom úplne pre každého.

Hrnčeky

Zatiaľ čo predchádzajúce reklamné predmety sú určené skôr do kancelárií a na dennodenné použitie, hrnčeky a rôzne poháre sú vhodné aj do domácností pre chvíle pohody. Veľmi často si ich zaobstarávajú firmy, ktoré chcú dať nejaký malý darčekový predmet všetkým svojim zamestnancom, napríklad k úspešnému ukončeniu kalendárneho roka pred odchodom na zaslúžené vianočné voľno. Aj z takéhoto hrnčeka potlačeného logom firmy sa dá vychutnať vianočný punč. Logo sa dá, samozrejme, taktiež realizovať formou digitálnej UV tlače.

rreklamne hrnceky s potlacou

Tašky a batohy

Od športových detských textilných vreciek na telesnú výchovu cez školské tašky, tašky na nakupovanie až po kožené aktovky alebo brašne na notebooky. S takýmto reklamným predmetom jednoznačne nič nepokazíte. Len treba presne zvoliť cieľovú kategóriu. Nedáte predsa vrecko na cvičky manažérovi nadnárodnej spoločnosti.

Peňaženky

Každý má rád svoje peniaze pod kontrolou, a preto každého určite poteší peňaženka. S mnohými priehradkami na rôzne karty a doklady sa stane peňaženka vaším nerozlučným a každodenným spoločníkom.

Tričká, textil

Medzi mimoriadne obľúbený upomienkový predmet patrí i reklamný textil a textil všeobecne. Ako stvorený na digitálnu UV potlač. Takú rôznorodosť nenájdete medzi žiadnymi inými reklamnými predmetmi. Gramáže, materiály, tvary, vyhotovenia, farby. Tričká, mikiny, polokošele, dresy, šiltovky, uteráky a množstvo ďalšieho. V tomto segmente nie je problém to, či sa dá niečo vybrať, ale čo si vybrať.

Dáždniky, slnečníky

Detské, dámske, pánske, jednoduché, luxusné. Akékoľvek. Nech zvolíte akýkoľvek, neprekvapí vás žiadny dážď, žiadne zlé počasie. Navyše, elegantný dáždnik môže pokojne slúžiť ako módny doplnok.

reklamne dazdniky s potlacou

Be the first to comment on "10 najpoužívanejších reklamných predmetov"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*