Desať dôvodov prečo ženy milujú šperky

žena a šperky

žena a šperkyŠperky odjakživa fascinovali (a vždy to tak aj zostane) krajšiu polovicu ľudstva. Existuje pre to hneď niekoľko dobrých dôvodov:

 

Muži milujú očami

Krásna žena ozdobená krásnym šperkom spoľahlivo pritiahne oči muža. A o to predsa ide! Bez šperku – toho logického dotvorenia komplexného celku, by to jednoducho nebolo ono.

 

Ženy milujú šperky a šperky milujú ženy

Žena a šperk – oboje zaujímavé, krásne a tajomné. Žena a šperk sú synonymá.

 

Čo sa trblieta, to ženy milujú, obdivujú a potrebujú.

Psychologické štúdie udávajú, že lesk šperkov v ženách navodzuje vedomie úspechu. Najviac ozdobená, cíti sa byť v svorke najúspešnejšia. Preto potrebujú mať šperkov čo najviac.

 

Ženy milujú darčeky a muži milujú spokojné ženy

Ženy milujú dostávať darčeky. A dostať darček len tak bez dôvodu? Len preto, že si On spomenul? No to je predsa romantika nad romantiku!

 

Ženy sa rady zdobia a majú rady pekné veci

Pokiaľ vyberiete šperky, ktoré si žena obľúbi, a nosí ich denne, tak je to predsa krásna odmena aj pre toho, kto ich daroval, či nie? Ale ako vhodný šperk vybrať? Ak poznáte dátum narodenia, nič nepokazíte, keď vyberiete šperk s kameňom podľa znamenia horoskopu. Aby ste mali istotu, vyberte farbu, ktorú má obdarúvaná rada. Napovie vám farba oblečenia, ktoré nosí, alebo ktoré jej pristane.

 

Šperk to je spôsob ako urobiť ženu šťastnou

Cena, ktorú za darček zaplatíte napovie, ako si ženu ceníte. Ako lacnú bižutériu, alebo ako naozajstný brúsený diamant? Nebojte sa, že za luxusný darček, ktorý by jej urobil radosť musíte utratiť státisíce v klenotníckych firmách svetového mena. Krásne kúsky možno zohnať i u menších producentov, ktorí napríklad nemajú vysoké náklady na reklamu.

 

Šperk ako prejav lásky

Šperky sú pre ženy symbolom lásky ich priateľa, manžela či rodinných príslušníkov.

Sú doplnkom, ktorý im umožní cítiť sa krásnou a milovanou. Pokiaľ máte strach z toho, či zlatý šperk, ktorý sa vám páči, nie je náhodou nemoderný, máte zbytočné obavy. Zlaté šperky z módy nikdy nevyjdú.

 

Každý šperk rozpráva príbeh

Neveríte? Opýtajte sa ženy ozdobenej šperkom a vypočujete si príbeh o romantike, cestovaní, dobrodružstve, priateľstve, oslave, alebo o osobnom víťazstve. Prispejte do šperkovnice jej životných príbehov svojim príbehom, ktorý sa dedí z generácie na generáciu. Nájdite romantické miesto, kde darček odovzdáte, a uvidíte akú radosť urobíte.

 

Nositeľka si vytvára k darovanému šperku citovú väzbu

Trblietavý šperk, ktorý nestratí nič zo svojej krásy, zostane celý život tou najkrajšou spomienkou.

 

Šperky pôsobia na ženy neodolateľným kúzlom

Nič nepoteší ženu tak, ako úchvatne prevedený šperk. Vo chvíli, keď má všetkého po krk, uprie zrak na šperk a duša jej zaplesá. Šperk urobí náladu okamžite.

 

 

Už praveké ženy si vyrábali primitívne šperky, aby vyzdvihli svoju ženskosť a pôvab.

Preto nikdy nepremýšľajte nad tým, prečo žena potrebuje ďalšie náušnice. Prijmite to ako fakt. Nemôže predsa nosiť tie isté šperky k rifliam, večernej róbe či do práce. A pozor nosia sa súpravy. Takže, keď sa rozhodnete, že svojej milej kúpite prsteň, mali by ste  v rovnakom dizajne požadovať i náramok  alebo náhrdelník.

 

Nezabudnite teda – ženy milujú šperky. A v každom prípade im pristanú. Tieto dve vetičky by mali byť alfou a omegou každého muža, ktorý premýšľa akým spôsobom potešiť svoju milovanú osôbku. Bez dokonalej a trblietajúcej sa ozdoby vo forme dokonalého šperku, ktorý upozorní na ich prednosti sa jednoducho nezaobídu.  

 

VERTE, NAJKRAJŠIE DARČEKY SA UKRÝVAJÚ V MALINKÝCH KRABIČKÁCH!

Be the first to comment on "Desať dôvodov prečo ženy milujú šperky"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*